Contact

SC SERVICII PUBLICE SA

CUI  :  RO 22618640

Nr. de ord. Reg. Com :  J36 / 591 / 2007

TULCEA , str. Mahmudiei, nr. 17,

tel. : 0240/515541

tel/mesaje/Whatsapp: 0747 022 040

E-mail office@serviciipublicetulcea.ro

Facebook: Servicii Publice Tulcea

Cont Bancar : 
RO13 BRDE 370S V121 5243 3700    – BRD 
RO16 BACX 0000 0007 9486 1000    – Unicredit
RO78 BTRL RONC RT0P 9609 6901  – Transilvania
RO92 RNCB 0256 1614 7066 0001   – BCR
RO84 BRMA 0370 0346 9040 0000   – Banca Romaneasca
Program:

Luni – Joi 07:30 – 16:00

Vineri: 7:30 – 13:30

Sambata, Duminica Inchis

Structura Administrativa

Stan Ionel

Director General Provizoriu

Telefon: 0755.034.518

E-mail :

ionel.stan@serviciipublicetulcea.ro

Ionita Alecsandrina

Sef Sector Spatii Verzi

Telefon: 0747.022.042

E-mail :

alecsandrina.ionita@serviciipublicetulcea.ro

Holostencu Valeriu

Sef Sector Gunoi Menajer Persoane Fizice

Telefon: 0747.022.031

E-mail :

valeriu.holostencu@serviciipublicetulcea.ro

Pascale Danut

Sef Sector Gunoi Menajer Persoane Juridice

Telefon: 0752.442.948

E-mail :

danut.pascale@serviciipublicetulcea.ro

Andrei Vasile

Sef Sector Intretinere Fantani Arteziene

Telefon: 0747.022.043

E-mail :

vasile.andrei@serviciipublicetulcea.ro

Cergau Ion

Sef Sector Salubrizare Stradala; Animale Fara Stapan

Telefon: 0747.022.033

E-mail :

ion.cergau@serviciipublicetulcea.ro

Lescai Alina

Animale Fara Stapan- Adapost 

Telefon: 0725.997.044

E-mail :

alina.lescai@serviciipublicetulcea.ro